Бургас в морето от новини

Menu
  • Новини
  • Интересно
  • Клюки
  • Рецепти и Здраве
  • Свят
  • Хороскоп
  • Спорт
  • Друго

Home
Клюки
Пияна на мотика: Моника Валериева се натиска с роми
Клюки

Пияна на мотика: Моника Валериева се натиска с роми

bur_admin 26.02.2020

Плеймейтката Моника Валериева се изложи в столична чалготека. Мъртво пияната, дупничанката се натискала с неколцина цигани. Ромите, видимо паралии, здраво се гъбаркали с Мона.

Лекият нрав на дупничанката лъсна дори в съда! Преди три години брюнетката изгуби делото, което заведе срещу Люси Иларионов след като излезе от „ВИП Брадър“. Мона поиска 90 000 лева обезщетение с аргумента, че била наклеветена от режисьора, който в прав текст я обяви за проститутка.

Съдът обаче отхвърли категорично искането на плеймейтката, защото няма директно изречени обиди или клевети. Повод за съдебния иск от страна на Моника Валериева стана изказване на Люси, че е „жена, която се труди на повикване“.

Според него средствата за екзотичните почивки, скъпите дрехи и автомобили не са случайни – Моника заработва като жрица на любовта. Тя пък искаше да докаже, че това далеч не е така, но не успя, което е индиректно доказателство за правотата на Люси Иларионов.

Едно е абсолютно сигурно! Бръмчалката здраво е закъсала с парите, щом е принудена да обслужва всеки, дори пияни цигани.

Източник: Лупа БГ

Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Веселка от „Фермата“ се пуска на „Мисис България“
Победителката от миналия сезон на „Фермата“ Веселка ще се пробва …

Веселка от „Фермата“ се пуска на „Мисис България“

Фънки към Борисов и НОЩ: Идиоти, отваряйте държавата! Убихте бизнеса и хората, ваш’та…
Димитър Ковачев – Фънки не се побира вече в кожата …

Фънки към Борисов и НОЩ: Идиоти, отваряйте държавата! Убихте бизнеса и хората, ваш’та…

About The Author

bur_admin

Спонсорирано

Спонсорирано

НАЙ-ЧЕТЕНО Статистиката не е налична.

Бургас в морето от новини

Copyright © 2026 Бургас в морето от новини